imge Hukuk Bürosu - www.imgehukuk.com.tr Hakkımızda Sayfası imge hukuk, Sigorta Hukuku, İş Hukuku, Tazminat Hukuku, Ceza Hukuku, İcra İflas Hukuku

Yeni Blog Yazılarımız:

Hakkımızda

2011 yılında İstanbul’da kurulan İmge Hukuk Bürosu, hâlihazırda Av. Ayşegül BİNGÜL ve kendisine bağlı olarak çalışan 50 ‘yi aşkın çalışan avukat kadrosu aracılığıyla İstanbul’da hizmet vermektedir. Akademik ve mesleki birikim ve tecrübeye sahip olmanın yanı sıra genç ve dinamik yapıdaki geniş kadrosu ile kuruluşundan bu yana sürekli büyümekte ve yenilenmektedir.

Kurulduğu günden itibaren sahip olduğu istikrarlı gelişmeyle Türkiye’nin saygın hukuk bürolarından biri haline gelmiştir. Büromuz, deneyimli avukatlarıyla şirket ve şahıslara, danışmanlığın yanı sıra hukukun birçok dalında hizmet vermektedir.

Hizmetlerini özen, doğruluk, ilkeli çalışma prensibi ve avukatlık mesleğinin gerektirdiği etik değerlere bağlı olarak sürdürmektedir. Alanlarında uzmanlaşmış hukuk departmanlarına ayrılarak organize olup danışman kadromuzla Türkiye’yi kapsayan güçlü bir müvekkil ağı oluşturuyoruz.

Kişi ve kuruluş ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun müvekkil memnuniyetini üst düzeyde tutacak hukuksal hizmetler vermektir.

Çalışmalarımız başta  Sigorta Hukuku ve İş Hukuku olmaz üzere bu alanlarda dava ,tahkim, arabuluculuk işlemleri profesyonelce yürütülmektedir. Yabancılar hukuku ve icra takibinin yanı sıra bir çok alanda  hukuki danışmanlık da verilmektedir. Çalışanlarımızda prensibimiz, son bilgi teknolojilerini kullanarak doğru, kaliteli, eşit, ilkeli ve süratli bilgiye dayalı eylem ve çözümler üretmektedir. Tahkim, arabuluculuk , uzlaştırma gibi Alternatif uyuşmazlık yollarını kullanarak sorunların çözümü için uzman avukatlarımız  birçok farklı karmaşık uyuşmazlıkta müvekkillerine sonuç odaklı ve zamanında hizmet vermektedir.

Büromuz, hızlı ve etkili çözüm alabilmek, geniş kapsamlı avukatlık ve danışmanlık hizmeti sağlamak için Türkiye genelinde birçok hukuk bürosuyla ve çeşitli konularda alanlarında uzman ve danışmanlar vasıtasıyla kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile müvekkillerinin karşılaştıkları sorunlara en kısa zamanda çözüm bulmaktadır.
 

Detaylı güncel raporlama ve düzenli olarak müvekkil bilgilendirilmesi ile hukuk bürosu müvekkil koordinasyonu en verimli şekilde hayata geçirilmektedir. 

Vizyonumuz

Adalete ve hukuka olan saygı ve inancın artmasına katkıda bulunmak, müvekkillerimizin hak ve özgürlüklerini, karşılıklı saygı ve iş kuralları çerçevesinde, profesyonel olarak savunarak, kendilerine kaliteli hizmet vermek, hukuk sistemimizdeki tüm gelişme ve değişmeleri yakından takip ederek temsil edilen müvekkiller adına uygulamak; Saygın dürüst, güvenilir, çağdaş, atılımcı, başarılı bir vizyonla adaletin gerçekleşmesi için çalışmaktır.

Kişi ve kurumların haklarını en iyi şekilde savunmak ve tasarruflarının hukukun üstünlüğü ve adalet ilkesi çerçevesinde yerine getirilmesine yardımcı olmak, hukuk kültürünün ve adalet bilincinin gelişip serpilmesine anlamlı katkıda bulunarak, ülke ve dünya sorunları ile yakından ilgilenen, ulusal ve küresel ölçekteki gelişmeleri yorumlayıp değerlendirebilecek nitelikte alanında seçin bir Avukatlık Bürosu olmaktır. 

Misyonumuz

İmge  Hukuk Bürosu kurulduğu günden itibaren, Türkiye’nin en saygın hukuk bürolarından biri olmak için yola çıkmıştır. Hukuki danışmanlık hizmetleri ve konusunda uzmanlaşmış seçkin hukukçu kadrosu ile hukuki çözümler sunarak Türkiye’de akla gelen ilk hukuk bürosu olmaktır.

Müvekkillerin haklarını en iyi şekilde savunmak ve tasarruflarının hukukun üstünlüğü ve adalet ilkesi çerçevesinde yerine getirilmesine yardımcı olmak, hukuk kültürünün ve adalet bilincinin gelişip serpilmesine anlamlı katkıda bulunarak, ülke ve dünya sorunları ile yakından ilgilenen, ulusal ve küresel ölçekteki gelişmeleri yorumlayıp değerlendirebilecek nitelikte alanında seçkin bir Avukatlık Bürosu olmaktır.